Wyświetl pojedynczy post
ja_ka_
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1034
Stary 08.02.2009, 23:43
Kurt C. napisał(a):Wyświetl post
On tam gra regularnie? Nie wiem czy coś przegapiłem czy nie...? ale w końcu jaki on ma statu? Znowu się okazało że mamy prawników z europejskiej czołówki...
Od momentu gdy w tym całym sporze UEFA przyznała rację Kokoszce gra regularnie. W pierwszym meczu wszedł z ławki a tak to gra w podstawie.
Odpowiedz cytując