Aro1234 napisał(a):

|
Nic się nie dało zrobić? Zastanów się człowieku... :| GROM-u nie mamy? Z Ameryką pogadać ciężko było? Napaść te tereny trzeba było zaraz na początku, a nie pierdzielić się i czekać na to aż mu łeb utną...;/
|
Do tego "Czterech pancernych" i J23 wysłać. A jak by się dało, to i husarię!