|
oglądałem kilka dni po porwaniu TVN24, wypowiadał się tam były dowódca GROMu...nie powiedział wprost...ale dał do zrozumienia że GROM wie gdzie jest Polak i jest w stanie go uwolnić,ale potrzebuje zgody Rządu na działania na terytorium innego kraju..i podobno tej zgody nie otrzymali w obawie o pogorszenie stosunków z Pakistanem...
nie znam się na Stosunkach Międzynarodowych...ale życie naszego Rodaka powinno być sprawą nadrzędną...i w takiej sytuacji miałbym "gdzieś" te wszystkie konwencje międzynarodowe...Izrael kilka razy już je złamał...i jakoś konsekwencji od nich nie wyciągnięto...choć...Izrael to Izrael...:/
jeśli jest to prawda z tym GROMem...to ja nie mam słów...głosowałem na PO, ale coraz bardziej się kompromitują...od kilku lat nie doczekaliśmy się "solidnego" rządu...niestety.
|