Temat
:
Karnety 09/10 - Wiosna 2010
Wyświetl pojedynczy post
wislakdaniel
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
315
08.02.2009, 22:23
A ja mam pytanie czy jak będę kupował wznowienie karnetu to czy jest jakaś szansa na to żebym dostał paragon?
Sprawa może wydawać się bardzo śmieszna,ale właśnie ten paragon osobiście będzie mi do czegoś potrzebny
wislakdaniel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislakdaniel
Znajdź inne posty napisane przez wislakdaniel