Wyświetl pojedynczy post
nowy_piotrek
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 08.02.2009, 20:41
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
Poczytaj komentarze innych ludzi na różnych innych forach...
wystarczy ze Twoje poczytam.

Otruc i wypuscic. Naprawde genialne. GROM powinien zaatakowac. Tylko kogo i gdzie? Amerykanie angazujac dziennie gigantyczne srodki pieniezne nie byli w stanie sobie poradzic z terrorystami w Iraku, a ty chcesz zebysmy jakies akcje militarne prowadzili. Pomijajac fakt ze na dobra sprawie nie wiadomo ani gdzie przybywa, ani czy wogole jeszcze zyje.

Życie bym dał, za krakowską Wisłę...
Odpowiedz cytując