Aro1234 napisał(a):

|
Poczytaj komentarze innych ludzi na różnych innych forach...
|
wystarczy ze Twoje poczytam.
Otruc i wypuscic. Naprawde genialne. GROM powinien zaatakowac. Tylko kogo i gdzie? Amerykanie angazujac dziennie gigantyczne srodki pieniezne nie byli w stanie sobie poradzic z terrorystami w Iraku, a ty chcesz zebysmy jakies akcje militarne prowadzili. Pomijajac fakt ze na dobra sprawie nie wiadomo ani gdzie przybywa, ani czy wogole jeszcze zyje.