Aro1234 napisał(a):

Zastanawiam się, czy nie mogli ich wpierw otruć, później wypuścić, dostać Polaka, a tamci by umarli śmiercią naturalną.. wiem, że chore.. ale cała sprawa chora, więc można było pokusić się o takie ryzyko.. Pasowałoby teraz uciąć łby tym sześćdziesięciu więźniom...
|
zastanow sie o czym Ty wogole piszesz. W politycznym zreszta tez.