Wyświetl pojedynczy post
nowy_piotrek
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 08.02.2009, 20:29
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam się, czy nie mogli ich wpierw otruć, później wypuścić, dostać Polaka, a tamci by umarli śmiercią naturalną.. wiem, że chore.. ale cała sprawa chora, więc można było pokusić się o takie ryzyko.. Pasowałoby teraz uciąć łby tym sześćdziesięciu więźniom...
zastanow sie o czym Ty wogole piszesz. W politycznym zreszta tez.

Życie bym dał, za krakowską Wisłę...
Odpowiedz cytując