hoho napisał(a):

|
Tusk powiedział ze sluzby prowadza poufne dzialania a on z terrorystami sie nie bedzie ukladal ,bo jakby sie zaczal ukladac to za chwile by lawinowo zaczeli porywac Polakow bo by byli pewni ze cos zyskaja.Sprawa byla przegrana od poczatku,jedynie rzad w Pakistanie mogl cos zrobic ,czyli wypuscic tych taliow w zamian za obywatela Polski ,ale widac nie zgodzili sie
|
Zastanawiam się, czy nie mogli ich wpierw otruć, później wypuścić, dostać Polaka, a tamci by umarli śmiercią naturalną.. wiem, że chore.. ale cała sprawa chora, więc można było pokusić się o takie ryzyko..

Pasowałoby teraz uciąć łby tym sześćdziesięciu więźniom...