|
trochę się przydługawo o tych krzesełkach zrobiło...więc...:
1. na D i E krzesełka nie będą zmieniane bo nie ma takiej potrzeby,
2. na stadionie nie będzie miejsc stojących - w bundeslidze są bo dopuszczają to przepisy związku niemieckiego, u nas nie ma na to zgody.
3. stadiony na Euro2012 nie muszą wcale spełniać wymogów kat. ELITE.
|