Wyświetl pojedynczy post
Ni_Ma
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2789
Stary 08.02.2009, 20:12
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
O zgrozo! A cóż tu taka cisza? Czemuż jeszcze nikt nie poruszył kwestii ZABÓJSTWA Polaka w Pakistanie? Macie jakieś zdanie na ten temat?

Ja osobiście nie pojmuję, dlaczego przez 4 miesiące próbowali się "dogadać" i nie podjęli żadnych ostrzejszych środków, próby odbicia i tym podobne... :|

Szkoda mi tego faceta, spoczywaj w pokoju! [*]
jak to nie... wejdź na "poważne Wiślaków rozmowy"..

Wolfy mrozi mnie to co piszesz...
"..jest radość zwycięstwa i jest radość życia, hymn spod jeszcze sztywnych od rapiera palców, kary za warcholstwo, spory o zdobycze, wszystko jest - dopóki jest o co walczyć.."