|
O zgrozo! A cóż tu taka cisza? Czemuż jeszcze nikt nie poruszył kwestii ZABÓJSTWA Polaka w Pakistanie? Macie jakieś zdanie na ten temat?
Ja osobiście nie pojmuję, dlaczego przez 4 miesiące próbowali się "dogadać" i nie podjęli żadnych ostrzejszych środków, próby odbicia i tym podobne... :|
Szkoda mi tego faceta, spoczywaj w pokoju! [*]
|