Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2787
Stary 08.02.2009, 19:57
O zgrozo! A cóż tu taka cisza? Czemuż jeszcze nikt nie poruszył kwestii ZABÓJSTWA Polaka w Pakistanie? Macie jakieś zdanie na ten temat?

Ja osobiście nie pojmuję, dlaczego przez 4 miesiące próbowali się "dogadać" i nie podjęli żadnych ostrzejszych środków, próby odbicia i tym podobne... :|

Szkoda mi tego faceta, spoczywaj w pokoju! [*]