Ni_Ma napisał(a):

|
czy tak samo powideziałby gdyby chodziło o kogoś jemu bliskiego?
|
Bardzo dobrze to określiłaś. Szczerze to nie sądzę, myślę że inaczej warzył by słowa. Sytuacja była nad wyraz delikatna i pochopne słowa mówione prawdopodobnie pod wpływem impulsu nie powinny mieć miejsca.
Owszem krytykować jest bardzo łatwo i zawsze winę należy na kogoś zwalić ale niestety tak to wszystko wygląda i wrażenie że ci talibowie nie mieli już chyba innego wyjścia jak zabicie geologa jest jeszcze bardziej smutne.