Wyświetl pojedynczy post
WzT
Senior Member
 
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 08.02.2009, 19:07
Ni_Ma napisał(a):Wyświetl post
czy tak samo powideziałby gdyby chodziło o kogoś jemu bliskiego?

Bardzo dobrze to określiłaś. Szczerze to nie sądzę, myślę że inaczej warzył by słowa. Sytuacja była nad wyraz delikatna i pochopne słowa mówione prawdopodobnie pod wpływem impulsu nie powinny mieć miejsca.
Owszem krytykować jest bardzo łatwo i zawsze winę należy na kogoś zwalić ale niestety tak to wszystko wygląda i wrażenie że ci talibowie nie mieli już chyba innego wyjścia jak zabicie geologa jest jeszcze bardziej smutne.
Ostatnio edytowane przez WzT : 08.02.2009 o godz. 19:18.
"NIECH ŻYJĄ ŻOŁNIERZE POLSKIEJ ARMII PODZIEMNEJ"



Odpowiedz cytując