Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1354
Stary 08.02.2009, 18:08
darotsok73 napisał(a):Wyświetl post
-Elite- wymusza 100% krzesełek na stadionie , więc D stojące nie będzie, po za tym w myśl hasła "nigdy nie mów nigdy" to skąd wiecie że młyn zawsze będzie tam gdzie jest ?
Może( na pewno) kiedyś będzie nas tylu że wrócimy na C i w całości go zapełnimy?.


Oby młyn został na jednopiętrowej trybunie D.
No to po euro niech montują te składane krzesełka, nawet kosztem pięknej Gwiazdy.
O samych podestach możemy sobie pomarzyć co najwyżej.
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 08.02.2009 o godz. 18:11.
Odpowiedz cytując