darotsok73 napisał(a):

-Elite- wymusza 100% krzesełek na stadionie , więc D stojące nie będzie, po za tym w myśl hasła "nigdy nie mów nigdy" to skąd wiecie że młyn zawsze będzie tam gdzie jest ?
Może( na pewno) kiedyś będzie nas tylu że wrócimy na C i w całości go zapełnimy?.
|


Oby młyn został na
jednopiętrowej trybunie D.
No to po euro niech montują te składane krzesełka, nawet kosztem pięknej Gwiazdy.
O samych podestach możemy sobie pomarzyć co najwyżej.