|
Dokładnie Bobic, szkoda by trochę było tej pięknej Gwiazdy z krzesełek, ale coś za coś. Miejsca stojące wcale nie są zabronione w regulaminie UEFA jeśli chodzi o mecze ligowe, co pokazuje chociażby stadion w Dortmundzie. Na D faktycznie krzesełek być nie powinno.

Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
|