Wyświetl pojedynczy post
M89
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1351
Stary 08.02.2009, 17:00
Dokładnie Bobic, szkoda by trochę było tej pięknej Gwiazdy z krzesełek, ale coś za coś. Miejsca stojące wcale nie są zabronione w regulaminie UEFA jeśli chodzi o mecze ligowe, co pokazuje chociażby stadion w Dortmundzie. Na D faktycznie krzesełek być nie powinno.

Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
Odpowiedz cytując