Wyświetl pojedynczy post
Miro
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Krk i okolice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#208
Stary 08.02.2009, 13:16
troszkę z inne beczki ;-)...

Muszę założyć do Skody Felicji (1.3MPI) gaz. Kilka pytań:
- jaki to musi być rodzaj (typ) instalacji gazowej?
- ile mnie to może mniej więcej kosztować?
- które warsztaty samochodowe polecacie?
- ile pali gazu taki samochodzik po założeniu instalacji?

Jeżeli chodzi o motoryzacje to jestem zupełnym "lajkonikiem " więc jakby ktoś miał podobne doświadczenia to proszę o pomoc.
Odpowiedz cytując