troszkę z inne beczki ;-)...
Muszę założyć do Skody Felicji (1.3MPI) gaz. Kilka pytań:
- jaki to musi być rodzaj (typ) instalacji gazowej?
- ile mnie to może mniej więcej kosztować?
- które warsztaty samochodowe polecacie?
- ile pali gazu taki samochodzik po założeniu instalacji?
Jeżeli chodzi o motoryzacje to jestem zupełnym "lajkonikiem

" więc jakby ktoś miał podobne doświadczenia to proszę o pomoc.