Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1221
Stary 08.02.2009, 11:47
Brożek, Boguski, Garguła,Trałka, Komorowski i.....nic,trudno doszukać się kogoś lepszego. Niemniej remis z Litwą rezerwami to dobry wynik.
Ale w paru chłopakach widać że mają jakiś potencjał, np. Pawłowski czy Jodłowiec.
inna sprawa wkurza mnie już to że pół ligi ma w swoim dorobku przynajmniej jeden występ w reprezentacji.. połowa z tego kompletnie sobie nie zasłużyła.
Odpowiedz cytując