|
Brożek, Boguski, Garguła,Trałka, Komorowski i.....nic,trudno doszukać się kogoś lepszego. Niemniej remis z Litwą rezerwami to dobry wynik.
Ale w paru chłopakach widać że mają jakiś potencjał, np. Pawłowski czy Jodłowiec.
inna sprawa wkurza mnie już to że pół ligi ma w swoim dorobku przynajmniej jeden występ w reprezentacji.. połowa z tego kompletnie sobie nie zasłużyła.
|