gooro33 napisał(a):

|
Ogolnie to chodzi o wysokosc wody gruntowe, jej zwierciadlo widocznie jest na wysokim poziomie
|
dziś tzn. w niedzielę (rano) przebiegałem obok stadionu, była podpięta pompa, więc jest coś na rzeczy..
szukałem i nie znalazłem... Macie jakieś dane odnośnie szczegółowego lub nawet ogólnego
harmonogramu prac ? Chciałbym się dowiedzieć do kiedy będą trwały roboty ziemne, fundamentowanie itd..