piter116 napisał(a):

|
Całkiem ładny ten stadion Zagłębia. Pokazują jak w Polsce można fajnie i szybko wybudować stadion piłkarski. Orientujecie się kiedy zaczęli budowę ?
|
Z całym szacunkiem dla tego stadionu w Lubinie, ale według mnie to taka sama szybka prowizorka jak w Kielcach. Zwróccie uwagę na identyczne jak w Kielcach zadaszenie, wiatr hula i komary kasają.