Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1339
Stary 07.02.2009, 23:27
piter116 napisał(a):Wyświetl post
Całkiem ładny ten stadion Zagłębia. Pokazują jak w Polsce można fajnie i szybko wybudować stadion piłkarski. Orientujecie się kiedy zaczęli budowę ?
Z całym szacunkiem dla tego stadionu w Lubinie, ale według mnie to taka sama szybka prowizorka jak w Kielcach. Zwróccie uwagę na identyczne jak w Kielcach zadaszenie, wiatr hula i komary kasają.
Odpowiedz cytując