Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
1338
07.02.2009, 23:14
coolio1985
napisał(a):
http://zaglebie-tv.pl/zaglebie/clip/...aglebia-lubin/
. Tak tylko aby ukazać jak szybko idą sprawy gdy stadion buduje się od podstaw, gdy są pieniądze i gdy są chęci z każdej strony. Bez urazu. Ps. Jestem kibice piłki kopanej, nie Zagłębia. Pozdro
Całkiem ładny ten stadion Zagłębia. Pokazują jak w Polsce można fajnie i szybko wybudować stadion piłkarski. Orientujecie się kiedy zaczęli budowę ?
piter116
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piter116
Znajdź inne posty napisane przez piter116