|
Pomijając denną selekcję Benhauera: Jesli tak ma wyglądać nowe pokolenie polskich piłkarzy, to będzie kurewsko źle. Za grosz indywidualnych umiejętności. To jest profanacja piłki nożnej.
Jeszcze ten okres poźnej zimy, wczesnej wiosny to najgorsza padaka w wykonaniu rodzimych "kopaczy".
. .
|