Wyświetl pojedynczy post
Above
Voyage! Voyage!
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5605
Stary 07.02.2009, 20:25
mlody16ns napisał(a):Wyświetl post
Wie ktoś może co jest dobrze zjeść/wypić żeby dobrze się spało i rano rześko wstać
Najlepiej nic nie jeść/nie pić i iść wcześnie spać...
RÓWNIK ZA WISŁĄ!
Odpowiedz cytując