Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
coolio1985
Junior Member
Od: 09.2008
Offline
#
1336
07.02.2009, 18:14
http://zaglebie-tv.pl/zaglebie/clip/...aglebia-lubin/
. Tak tylko aby ukazać jak szybko idą sprawy gdy stadion buduje się od podstaw, gdy są pieniądze i gdy są chęci z każdej strony. Bez urazu. Ps. Jestem kibice piłki kopanej, nie Zagłębia. Pozdro
coolio1985
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do coolio1985
Znajdź inne posty napisane przez coolio1985