|
niech mi ktoś powie po co na boisko wchodzi Dawidowski? i tak z niego nic nie bedzie a tak to przynajmniej nie tracmy kasy na stroje i korki dla niego czy bilet na zgrupowanie, lepiej wziasc jakiegos młodego. A on do konca kontraktu nawet niech juz do klubu nie przyjezdza.
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
|