Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
BartTSW
Junior Member
Od: 09.2008
Offline
#
5588
07.02.2009, 14:40
zna ktoś nazwę czcionki z flagi "Trzej Królowie Wielkich Miast"? Chciałbym ją umiescic na vlepce. Jak coś napiszcie na priv bo szukam ja 2 dzień na necie i nie mogę znalezc
BartTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BartTSW
Znajdź inne posty napisane przez BartTSW