Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#712
Stary 07.02.2009, 12:30
Czyli gramy składem zdaje się optymalnym oprócz kadrowiczów... i przygotowujemy się do ustawienia 442. Zamiast Brożka Ćwielong a reszta bez zmian chyba...
Odpowiedz cytując