|
Ja tam słyszałem ,że te kluby tylko sie o niego pytały i nie były poważnie zainteresowane. Od 2 miesięcy nie ma klubu - to o czymś też świadczy.Ja bym się o niego zapytał chociaż. A może coś by z tego było........... Na polskie warunki to by była prawdziwa gwiazda.
|