Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1681
Stary 07.02.2009, 11:59
Ja tam słyszałem ,że te kluby tylko sie o niego pytały i nie były poważnie zainteresowane. Od 2 miesięcy nie ma klubu - to o czymś też świadczy.Ja bym się o niego zapytał chociaż. A może coś by z tego było........... Na polskie warunki to by była prawdziwa gwiazda.
Odpowiedz cytując