|
Ja jestem na tak. Dlaczego ? Skoro czuje się Polakiem i chce grać dla Polski to nie widzę problemu - tym bardziej że ma polskie korzenie. Mówicie w kontekście Niemiec czy Francji o koloniach a nie zapomnieliście o takim terminie jak emigracja ?! Była masa polskich patriotów którzy z różnych powodów wyemigrowali i swoje dzieci, wnuków wychowywali tak żeby miały poczucie przynależności do Polski. Co do tego że grał w młodzieżowych i jeden - chyba nawet towarzyski - mecz w seniorach. Myślicie że to on miał nie wiem, dzwonić pisać do PZPN żeby go powołali do młodzieżówki ?! Nie do szukania takich talentów są wyznaczeni ludzie którzy widocznie sprawe zawalili. W młodzieżowej reprezentacji Polski grał jakiś arabo-szwedo-polak bo go tam w Szwecji wypatrzyli. Z resztą z Tyrałą jest tak samo. Ma korzenie, czuje sięPolakiem niech gra. Tam Twój dom gdzie serce Twoje !
|