Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Manieczkin335
Junior Member
Od: 01.2009
Offline
#
7881
07.02.2009, 09:37
Można kupić Nalepe i tego Słowaka , bo Cebanu jeszcze nie jest bramkarzem na polską ekstraklase!!!
Manieczkin335
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Manieczkin335
Znajdź inne posty napisane przez Manieczkin335