Czy jeżeli skasuję bilet w autbusie, którego numer to np. "DD440" (chodzi mi o numer wozu, a nie numer linii) i wracając wsiąde do tego samego autobusu to czy... można jechać na tym samym bilecie co w tamtą strone?

Jakby nie patrzeć kasownik wybija na bilecie właśnie ten numer, dzień roku i godzine.