Wyświetl pojedynczy post
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5580
Stary 07.02.2009, 09:34
Czy jeżeli skasuję bilet w autbusie, którego numer to np. "DD440" (chodzi mi o numer wozu, a nie numer linii) i wracając wsiąde do tego samego autobusu to czy... można jechać na tym samym bilecie co w tamtą strone? Jakby nie patrzeć kasownik wybija na bilecie właśnie ten numer, dzień roku i godzine.
Odpowiedz cytując