Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7878
Stary 07.02.2009, 09:25
krzysztofff napisał(a):Wyświetl post
chlopie nawet sie nie ludz...z bunczucznych zapowiedzi wyszlo tyle co zwykle...jeszcze bramkarz i kadra zamknieta...nie mamy ofensywnego ani lewego pomocnika...
Zieńczuk,Małecki,Boguski,Łobodziski,Ćwielong,to nasi byc moze skrzydłwowi,a tak na dobra sprawę mógłby dołaczyc do nich Diaz i Piotr Brozek,uwazam ,ze tu mamy dobrze,moze nie bardzo dobrze ,ale dobrze,brak ofensywnego pomocnika i bramkarza t.j.t.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując