krzysztofff napisał(a):

|
chlopie nawet sie nie ludz...z bunczucznych zapowiedzi wyszlo tyle co zwykle...jeszcze bramkarz i kadra zamknieta...nie mamy ofensywnego ani lewego pomocnika...
|
Zieńczuk,Małecki,Boguski,Łobodziski,Ćwielong,to nasi byc moze skrzydłwowi,a tak na dobra sprawę mógłby dołaczyc do nich Diaz i Piotr Brozek,uwazam ,ze tu mamy dobrze,moze nie bardzo dobrze ,ale dobrze,brak ofensywnego pomocnika i bramkarza t.j.t.