Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3964
Stary 07.02.2009, 00:28
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
A Ty jakiś problem masz? Widziałeś Beto,żeś taki pewien jak gra? A kto to jest ten Evans? powiem Ci tak. Byłby dobry to by do ligi polskiej nie przyszedł. I tyle temacie, kto ma lepszych grajków.
Wasze komentarze mowie same za siebie n/t Beto

Swoja droga gdzie napisalem ze to geniusz pilkarski, nadmienilem ze napewno lepsze papiery ma niż Beto. Zreszta gdyby Beto byl tak dobry twierdzi martinius028 to tez by nie gral w Polsce

Ja tylko odpowiadam na komentarze wyzej wymienionego

Zreszta zoabczymy w lidze kto wiecej bramek strzeli Evans napewno zostanie bo napastników jak na lekarstwo w Legii.

Marszalku, bije onetem bo trafilem w czuly punkt?

Edyta:

@coolibeer

Ok, ale nie bedzie miało to miejsca

Edyta 2:

Wybaczcie za moja zbytnia pewnosc siebie, ale to mnie ce....., kiedys pare razy sie na tym ostro przewiozłem ale nic mnie te przypadki nie nauczyły
Ostatnio edytowane przez killzone : 07.02.2009 o godz. 00:41.
Odpowiedz cytując