Marszałek napisał(a):

|
A Ty jakiś problem masz? Widziałeś Beto,żeś taki pewien jak gra? A kto to jest ten Evans? powiem Ci tak. Byłby dobry to by do ligi polskiej nie przyszedł. I tyle temacie, kto ma lepszych grajków.
|
Wasze komentarze mowie same za siebie n/t Beto
Swoja droga gdzie napisalem ze to geniusz pilkarski, nadmienilem ze napewno lepsze papiery ma niż Beto. Zreszta gdyby Beto byl tak dobry twierdzi martinius028 to tez by nie gral w Polsce
Ja tylko odpowiadam na komentarze wyzej wymienionego
Zreszta zoabczymy w lidze kto wiecej bramek strzeli

Evans napewno zostanie bo napastników jak na lekarstwo w Legii.
Marszalku, bije onetem bo trafilem w czuly punkt?
Edyta:
@coolibeer
Ok, ale nie bedzie miało to miejsca
Edyta 2:
Wybaczcie za moja zbytnia pewnosc siebie, ale to mnie ce....., kiedys pare razy sie na tym ostro przewiozłem

ale nic mnie te przypadki nie nauczyły
