Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7873
Stary 07.02.2009, 00:15
krzysztofff napisał(a):Wyświetl post
chlopie nawet sie nie ludz...z bunczucznych zapowiedzi wyszlo tyle co zwykle...jeszcze bramkarz i kadra zamknieta...nie mamy ofensywnego ani lewego pomocnika...
...bramkarza tez nie mamy poki co, więc bez takiego hurra optymizmu
Odpowiedz cytując