krzysztofff napisał(a):

|
chlopie nawet sie nie ludz...z bunczucznych zapowiedzi wyszlo tyle co zwykle...jeszcze bramkarz i kadra zamknieta...nie mamy ofensywnego ani lewego pomocnika...
|
...bramkarza tez nie mamy poki co, więc bez takiego hurra optymizmu
