Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3961
Stary 07.02.2009, 00:10
Ostrowski, paru twierdzilo ze chetnie by go w Wisle widzialo... no coz jest w Legii. I cale szczescie ze juz od wiosny.

Komorowski? no name w gruncie rzeczy, ale takim tez byl Wawrzyniak, po czym stal sie najlepszym lewym obroncą.

Jarzebowski? Fajnie miec goscia który ma eLke w sercu. I to jakas alternatywa(lewa obrona lub def. pomocnik)

Evans? napewno lepsze papiery na gre niż Wasz boski Beto(który 3 kluby wciagu pol roku zwiedzil, pewnie dobrze bajerujacego managera ma )który gra wiekszy piach niz Niedzielan(sam jestem zdziwiony ze sie da jeszcze gorzej grać )

Clemens i Method? calkiem dobre noty zbieraja u Urbana, ponoc jeden raczej bedzie zakontraktowany(tylko nie wiem który )

A Wy?
W bramce dalej vacat, nowym nabytkiem jest Cwielong Bog pola karnego mozna o nim powiedziec, drugi Zurawski

O gule nie wspominam bo on dopiero w lecie.

Wiec drogi kolego, troche wiecej obiektywizmu bo te nasze transfery napewno nie sa gorsze niż Wasze. Powiem wiecej, wy musicie gonić a nie my zreszta wszystko boisko zweryfikuje kto zrobil lepsze transfery.


Moze czwarte miejsce bedziemy mieli? To nie wiem na którym Wisla w takim razie skonczy? moze powtorka z rozrywki? Daje sobie lape uciac ze bedziemy wyzej niz Wy :]
Ostatnio edytowane przez killzone : 07.02.2009 o godz. 00:12.
Odpowiedz cytując