Ostrowski, paru twierdzilo ze chetnie by go w Wisle widzialo... no coz jest w Legii. I cale szczescie ze juz od wiosny.
Komorowski? no name w gruncie rzeczy, ale takim tez byl Wawrzyniak, po czym stal sie najlepszym lewym obroncą.
Jarzebowski? Fajnie miec goscia który ma eLke w sercu. I to jakas alternatywa(lewa obrona lub def. pomocnik)
Evans? napewno lepsze papiery na gre niż Wasz boski Beto(który 3 kluby wciagu pol roku zwiedzil, pewnie dobrze bajerujacego managera ma

)który gra wiekszy piach niz Niedzielan(sam jestem zdziwiony ze sie da jeszcze gorzej grać

)
Clemens i Method? calkiem dobre noty zbieraja u Urbana, ponoc jeden raczej bedzie zakontraktowany(tylko nie wiem który

)
A Wy?
W bramce dalej vacat, nowym nabytkiem jest Cwielong

Bog pola karnego mozna o nim powiedziec, drugi Zurawski
O gule nie wspominam bo on dopiero w lecie.
Wiec drogi kolego, troche wiecej obiektywizmu bo te nasze transfery napewno nie sa gorsze niż Wasze. Powiem wiecej, wy musicie gonić a nie my

zreszta wszystko boisko zweryfikuje kto zrobil lepsze transfery.
Moze czwarte miejsce bedziemy mieli?

To nie wiem na którym Wisla w takim razie skonczy? moze powtorka z rozrywki?

Daje sobie lape uciac ze bedziemy wyzej niz Wy :]