Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
krwawy
Member
Od: 05.2007
Offline
#
3960
07.02.2009, 00:08
Zapomniałeś jeszcze dodać jeszcze o dwóch murzynach testowanych ale to tylko reprezentanci Zimbwabe jak Choto i Chiny ale o nich to już szkoda wspominać... u was by na pewno nie pograli
krwawy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krwawy
Znajdź inne posty napisane przez krwawy