Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 06.02.2009, 23:28
Napewno większy Polak z tego Obraniaka niż z Rogera bądź Olisadebe.
On ma chociaż polskich przodków, a nie tak jak Roger przyjechał, Leo stwierdził że taki piłkarz by mu się sprzydał i mu paszport dali.
Wg. mnie w reprezentacji powinni grac sami reprezentanci tego samego kraju, a nie jakaś mieszanka kolorowa.
A co do Obraniaka jeszcze to jak chce u nas naprawdę grac to czemu nie? Patrząc na drzewo genealogiczne to Polakiem on jest.
Odpowiedz cytując