Temat
:
Ludovic Obraniak - Polakiem ?
Wyświetl pojedynczy post
impArt (konto usuniete)
Banita
Od: 09.2005
Offline
#
85
06.02.2009, 23:10
Gdyby mu dali polski paszport to i tak skończy jak Roger, którego Leo powołuje już tylko, po to aby nie wyszło, że źle zrobili PZPN i Kaczyński dając mu paszport.
impArt (konto usuniete)
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez impArt (konto usuniete)