Wyświetl pojedynczy post
PrezesTS
Senior Member
 
 
Od: 10.2004
Skąd: SKMK ( WD )

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#405
Stary 06.02.2009, 23:03
Luissss81 napisał(a):Wyświetl post
Napisałem tak bo wiem z doświadczenia.Trochę mało te 3 serie.Gdy robię triceps (6 serii)to "czuje" go jeszcze przez ok 2 dni dlatego nie byłbym w stanie robić bicepsów następnego dnia.
Troche sie nie dogadaliśmy. Triceps też czuje jeszcze jakieś 2, czasem nawet 3 dni po treningu ale generalnie nie przeszkadza mi przy robieniu bicepsu.
Odpowiedz cytując