Luissss81 napisał(a):

|
Napisałem tak bo wiem z doświadczenia.Trochę mało te 3 serie.Gdy robię triceps (6 serii)to "czuje" go jeszcze przez ok 2 dni dlatego nie byłbym w stanie robić bicepsów następnego dnia.
|
Troche sie nie dogadaliśmy. Triceps też czuje jeszcze jakieś 2, czasem nawet 3 dni po treningu ale generalnie nie przeszkadza mi przy robieniu bicepsu.