Wyświetl pojedynczy post
MayoneS
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: V

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 06.02.2009, 22:35
Na wojnie zawsze gina cywile, wiec nie wiem po co robic afere z powodu jednej wioski...
PS: Jak amerykancy ostrzeliwali bodajze Bagdad, to tez zginelo mnostwo cywili i nikt z tego afery nie krecil, no moze po za tym ze rozpoczela sie oficjalna wojna w Iraku
Odpowiedz cytując