Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 06.02.2009, 20:17
Obraniak, jako potencjalny skrzydłowy to byłoby duże wzmocnienie reprezentacji, gra w pierwszym składzie w dobrej lidze , posiada nienaganną technikę i szybkość, jeśli jego chęć bycia Polakiem jest szczera , a sprawa jego paszportu zostanie szybko i pozytywnie wyjaśniona to kolejny z naszych starzejących się kadrowiczów będzie miał mocnego zmiennika.

Ps. Koledzy z " MW", tak, mój awatar jest w tej dyskusji kluczowy.
Odpowiedz cytując