|
Obraniak, jako potencjalny skrzydłowy to byłoby duże wzmocnienie reprezentacji, gra w pierwszym składzie w dobrej lidze , posiada nienaganną technikę i szybkość, jeśli jego chęć bycia Polakiem jest szczera , a sprawa jego paszportu zostanie szybko i pozytywnie wyjaśniona to kolejny z naszych starzejących się kadrowiczów będzie miał mocnego zmiennika.
Ps. Koledzy z " MW", tak, mój awatar jest w tej dyskusji kluczowy.
|