Wyświetl pojedynczy post
martinius028
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7857
Stary 06.02.2009, 20:17
No ja bym nie skreślałod razu naszych władz tj. Bednarza. Kolesiowi zależy na transferze za granice, w tym roku kończy mu się kontrakt więc nie stoimy na przegranej pozycji.Dla jego drużyny będzie to ostatnia szansa żeby na nim zarobić a my na tego fina chcieliśmy dać 150 tys Ojro .WIęc mam nadzieje że się uda.
Odpowiedz cytując