|
No ja bym nie skreślałod razu naszych władz tj. Bednarza. Kolesiowi zależy na transferze za granice, w tym roku kończy mu się kontrakt więc nie stoimy na przegranej pozycji.Dla jego drużyny będzie to ostatnia szansa żeby na nim zarobić a my na tego fina chcieliśmy dać 150 tys Ojro .WIęc mam nadzieje że się uda.
|