|
Bóg Trybun
KIbicuję zawsze Polsce ale nie przeszkadza mi kolor skóry ani paszport ludzi dobrowolnie i dobrze ją reprezentujących , nie zaglądam im do życiorysu,metryki, ani do majtek. Nie studiuję ich drzewa genealogicznego ani poglądów politycznych , nie dzielę "włosa na czworo". , BO PO CO?
Jakbyś nie wiedział , to z Burkina Faso nasi najlepsi, najzdolniejsi, przerypali 4-0 , i tylko o to mi chodziło, wnioski wyciąg sam.
Pisałem wcześniej , że gorącym zwolennikiem naturalizacji NIE JESTEM, ale nie zgadzam się z podejściem , że gość jest z innego kraju i kultury to niech spier....
Nacjonalizm? lewactwo?, liczyłem na merytoryczną polemikę a Wy jak zawsze swoje , każdy temat potraficie do tego sprowadzić , żal.
|