|
Klatka na 2 razy rozlozona? To odpada... to jest powtarzanie tych samych cwiczen (np na plaskiej sztanga a pozniej hantle, za duzo powtorzen) to samo rozpietki plaska, pochyla linki.. za duzo tego, to co wiele osob robi myslac ze im wiecej sie narobi, wiec roznych cwiczen to bedzie lepiej. 4-5 cwiczen na klatke to zupelnie wystarczajaca ilosc.
4x sztanga na plaskiej
3-4x sztanga pochyla
3x sztanga na plaskiej z waskim chwytem (z ramionami w prostopadle do ciala aby bardziej robic wew czesc klatki, nie wzdluz)
4x rozpietki na plaskiej
Duzo lepiej robic sztanga (ale bron boze nie na maszynie!) poniewaz w pewnym momencie bioraca 2x 40kg i wiecej praktycznie samemu tego nie wycisnie sie i zawsze kogos trzeba miec do pomocy przy 1 powtorzeniu wiec predzej czy pozniej i tak sie na sztange trzeba przezucic.
Reszta w miare ok, choc troche na rece i bic i tric mozna by tez zmienic troche...
|