Czyli dla niektorych nie jest Polakiem...ciekawe co ci osobnicy powiedzieliby jego dziadkowi i jemu samemu...jak widac bezczelnosc nie zna granic

.
P.S - Mam nadzieje, ze posypia sie bany za niektore rasistowskie i nacjonalistyczne wypowiedzi, ktore nie nadaja sie do publikacji nawet na forum internetowym.