Temat
:
Poważne Wiślaków Rozmowy - STARTER
Wyświetl pojedynczy post
qazwsx123
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
109
06.02.2009, 15:14
Jeśli zostali ostrzelani i ostrzelali niewinną wioskę z chęci zemsty albo pod wpływem impulsu należy im się za to kara. Ale jak było naprawdę to wiedzą tylko oni.
qazwsx123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qazwsx123
Znajdź inne posty napisane przez qazwsx123