Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dzamp
Member
Od: 08.2006
Offline
#
7846
06.02.2009, 14:17
lazy
napisał(a):
Acha czy ktoś wie jak jest z kotraktem Słowaka?
-
http://transfermarkt.de/de/spieler/4...os/profil.html
dzamp
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dzamp
Znajdź inne posty napisane przez dzamp