Wyświetl pojedynczy post
impArt (konto usuniete)
Banita
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 06.02.2009, 14:12
Pisałem do ogółu nie do Ciebie, bo Cię nie znam. Użyłem słowa "Pewno (...)"

No właśnie, a kto płaci za załatwiania już tej sprawy od pół roku? i pewno będzie jeszcze dawał na załatwienie tej sprawy przez następne pół. Pieniądze na samoloty są, na hotele są, na jedzenie są, na faksy, telefony... wszystko jest! Ale na boisko dla młodzieży nie ma!? Dziwne. Zamiast kombinować, zaczeli by od podstaw, czyli o tym o czym ty mówisz martinius. Ale my Polska woli szukać dziury w całym i starać się o jakiś francuzów, niż działać konkretnie. Za tą koszta sprawy to by pewnie ze dwa boiska powstały
Odpowiedz cytując