MicK napisał(a):

Sami są sobie winni, opieprzają się to niech płacą za nie wykonanie w terminie.
Na budownictwie znam się tyle co z zadań matematyki, oraz z paru przedmiotów na uczelnii które można pokrewnie zastosować do zasobów ludzkich, i jak patrzę teraz na kamerkę to mi się w głowie nie mieści, czemu pracuje tylko jedna koparka? jedna koparka będzie wykonywać przez tydzień pracę którą zrobiło by 8 koparek w jeden dzień...
jedna koparka jest w krakowie? trzy w małopolsce? nie, na wstępie masz zaoszczędzone 6 dni.
Wiem, to Polska jest.
|
Może daj im te 10 miesięcy a jak az tak ci nie pasi to idz im pomóc? Jak w grudniu będzie opóźnienie to razem z Tobą ich o.......e ale na razie nie zostaje nic prócz czekania ,aż się rzygać chce od narzekania i biadolenia na tym forum na tą jedną koparkę malkontenctwo na poziomie 101%
