To nie wiecie że w kraju jest niedobór operatorów koparek

Może pozwólmy im robić swoją robotę i obserwujmy powoli postępy oraz komentujmy jakoś rzeczowo a nie płaczmy od 20 postów że jedna koparka pracuje. Jak budowali D to też jedna pracowała ale temp miała niezłe.