Wyświetl pojedynczy post
jachting
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Giżycko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 06.02.2009, 12:39
cosa nostra napisał(a):Wyświetl post
no właśnie, czytaj ze zrozumieniem. gdyby mnie powoływali do reprezentacji Francji, to byłby inny świat i - Polska mało by się liczyła. teraz nie ma miejsca, więc szuka sposobu jak by tu kasę skubnąc, nie?
Ja nie zapomniał bym o swojej Polskości .
Nie wiem jak ty, ale ja nie chciałbym grać w innej Reprezentacji ,nawet zakładając że grałbym dłuższy czas w ichniejszej lidze, trudno byłoby podjąć taka decyzje .
Ty zakładasz najgorsze pobudki , obdzierasz tego człowieka z wszelkich cnót .
Ostatnio edytowane przez jachting : 06.02.2009 o godz. 12:43.
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
Odpowiedz cytując