Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
prawnik25
Senior Member
Od: 01.2009
Offline
#
7842
06.02.2009, 12:36
Z tego klubu wcześniej przychodził do nas Trabalik tak więc poczekajmy, oby okazał się wzmocnieniem...
prawnik25
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do prawnik25
Znajdź inne posty napisane przez prawnik25