Z tym Permem to mniej więcej tak jak z Cracovia, która była na 4 miejscu w lidze

.
Zresztą ich kopacz, Nikola Drinchich, który jest rozgrywającym reprezentacji Czarnogóry, sam mówi, że aby powtórzyć 4 miejsce potrzeba wzmocnień, nie sądzi, aby udało im się znów ugrać 4 miejsce. Zresztą wysokie miejsce Permu było możliwe dzięki zbiegowi okoliczności. Słabiej grał Spartak, Zenit. Zmiana trenera w przypadku tego pierwszego ,a Zenit zwyczajnie nie podołał grze na dwa fronty. Poza tym Spartak potencjał ma o niebo wyższy od Permu, i na 8 miejsce, które zajął w lidze. Niemniej nie ma co umniejszać,zajęli 4 miejsce,które także dla nich jest nie małym zaskoczeniem. Jest to solidna drużyna rosyjska, nic poza to. I nie rozumiem,po co z Amiki piszą,o Permie, że jest równie silny jak Zenit. W samym Amkarze pewnie jakby to przeczytali to by się ze śmiechu nie pozbierali z tydzień.