Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3939
Stary 06.02.2009, 12:33
Z tym Permem to mniej więcej tak jak z Cracovia, która była na 4 miejscu w lidze.

Zresztą ich kopacz, Nikola Drinchich, który jest rozgrywającym reprezentacji Czarnogóry, sam mówi, że aby powtórzyć 4 miejsce potrzeba wzmocnień, nie sądzi, aby udało im się znów ugrać 4 miejsce. Zresztą wysokie miejsce Permu było możliwe dzięki zbiegowi okoliczności. Słabiej grał Spartak, Zenit. Zmiana trenera w przypadku tego pierwszego ,a Zenit zwyczajnie nie podołał grze na dwa fronty. Poza tym Spartak potencjał ma o niebo wyższy od Permu, i na 8 miejsce, które zajął w lidze. Niemniej nie ma co umniejszać,zajęli 4 miejsce,które także dla nich jest nie małym zaskoczeniem. Jest to solidna drużyna rosyjska, nic poza to. I nie rozumiem,po co z Amiki piszą,o Permie, że jest równie silny jak Zenit. W samym Amkarze pewnie jakby to przeczytali to by się ze śmiechu nie pozbierali z tydzień.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 06.02.2009 o godz. 12:41.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując